Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CD30FD362FO3
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD30FD362FO3
Osa numero
CD30FD362FO3
Kuvaus
CAP MICA 3600PF 1% 500V RADIAL
    5.52800/pcs
  • 50 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CD30FD362FO3
Osan tila Active
kapasitanssi 3600pF
Toleranssi ±1%
Jännite - Nimellisjännite 500V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.437" (11.10mm)
ominaisuudet General Purpose
Koko / ulottuvuus 0.772" L x 0.260" W (19.60mm x 6.60mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.858" (21.80mm)