Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CD30FD332JO3F
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD30FD332JO3F
Osa numero
CD30FD332JO3F
Kuvaus
CAP MICA 3300PF 5% 500V RADIAL
    4.16000/pcs
  • 50 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CD30FD332JO3F
Osan tila Active
kapasitanssi 3300pF
Toleranssi ±5%
Jännite - Nimellisjännite 500V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.437" (11.10mm)
ominaisuudet General Purpose
Koko / ulottuvuus 0.772" L x 0.252" W (19.60mm x 6.40mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.858" (21.80mm)