Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CD30FD202JO3F
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD30FD202JO3F
Osa numero
CD30FD202JO3F
Valmistaja
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus
CAP MICA 2000PF 5% 500V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Mica ja PTFE-kondensaattorit
    4.16000/pcs
  • 50 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CD30FD202JO3F
Osan tila Active
kapasitanssi 2000pF
Toleranssi ±5%
Jännite - Nimellisjännite 500V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.437" (11.10mm)
ominaisuudet General Purpose
Koko / ulottuvuus 0.772" L x 0.240" W (19.60mm x 6.10mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.850" (21.60mm)