Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CD30FD153FO3F
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD30FD153FO3F
Osa numero
CD30FD153FO3F
Kuvaus
CAP MICA 0.015UF 1% 500V RADIAL
    10.54780/pcs
  • 50 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CD30FD153FO3F
Osan tila Active
kapasitanssi 0.015µF
Toleranssi ±1%
Jännite - Nimellisjännite 500V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.437" (11.10mm)
ominaisuudet General Purpose
Koko / ulottuvuus 0.811" L x 0.390" W (20.60mm x 9.90mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.902" (22.90mm)