Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CD30FD103JO3F
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD30FD103JO3F
Osa numero
CD30FD103JO3F
Kuvaus
CAP MICA 10000PF 5% 500V RADIAL
    8.10000/pcs
  • 10 pcs
    7.69500/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CD30FD103JO3F
Osan tila Active
kapasitanssi 10000pF
Toleranssi ±5%
Jännite - Nimellisjännite 500V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.437" (11.10mm)
ominaisuudet General Purpose
Koko / ulottuvuus 0.799" L x 0.339" W (20.30mm x 8.60mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.890" (22.60mm)