Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CD30FD103FO3
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD30FD103FO3
Osa numero
CD30FD103FO3
Valmistaja
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus
CAP MICA 10000PF 1% 500V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Mica ja PTFE-kondensaattorit
    7.36000/pcs
  • 50 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CD30FD103FO3
Osan tila Active
kapasitanssi 10000pF
Toleranssi ±1%
Jännite - Nimellisjännite 500V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.437" (11.10mm)
ominaisuudet General Purpose
Koko / ulottuvuus 0.799" L x 0.339" W (20.30mm x 8.60mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.890" (22.60mm)