Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CD19FD162FO3F
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD19FD162FO3F
Osa numero
CD19FD162FO3F
Kuvaus
CAP MICA 1600PF 1% 500V RADIAL
    2.37500/pcs
  • 10 pcs
    2.13750/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CD19FD162FO3F
Osan tila Active
kapasitanssi 1600pF
Toleranssi ±1%
Jännite - Nimellisjännite 500V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.343" (8.70mm)
ominaisuudet General Purpose
Koko / ulottuvuus 0.661" L x 0.228" W (16.80mm x 5.80mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.532" (13.50mm)