Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CD19FD122GO3
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD19FD122GO3
Osa numero
CD19FD122GO3
Kuvaus
CAP MICA 1200PF 2% 500V RADIAL
    1.27725/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CD19FD122GO3
Osan tila Active
kapasitanssi 1200pF
Toleranssi ±2%
Jännite - Nimellisjännite 500V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.343" (8.70mm)
ominaisuudet General Purpose
Koko / ulottuvuus 0.661" L x 0.220" W (16.80mm x 5.60mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.520" (13.20mm)