Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CD19FD112JO3F
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD19FD112JO3F
Osa numero
CD19FD112JO3F
Kuvaus
CAP MICA 1100PF 5% 500V RADIAL
    1.84500/pcs
  • 10 pcs
    1.48750/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CD19FD112JO3F
Osan tila Active
kapasitanssi 1100pF
Toleranssi ±5%
Jännite - Nimellisjännite 500V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.343" (8.70mm)
ominaisuudet General Purpose
Koko / ulottuvuus 0.650" L x 0.220" W (16.50mm x 5.60mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.520" (13.20mm)