Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CD15FD201JO3
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD15FD201JO3
Osa numero
CD15FD201JO3
Kuvaus
CAP MICA 200PF 5% 500V RADIAL
    1.10500/pcs
  • 10 pcs
    0.89400/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CD15FD201JO3
Osan tila Active
kapasitanssi 200pF
Toleranssi ±5%
Jännite - Nimellisjännite 500V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.232" (5.90mm)
ominaisuudet General Purpose
Koko / ulottuvuus 0.461" L x 0.189" W (11.70mm x 4.80mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.382" (9.70mm)