Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CD10FD151JO3
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD10FD151JO3
Osa numero
CD10FD151JO3
Kuvaus
CAP MICA 150PF 5% 500V RADIAL
    0.95550/pcs
  • 200 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CD10FD151JO3
Osan tila Active
kapasitanssi 150pF
Toleranssi ±5%
Jännite - Nimellisjännite 500V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.142" (3.60mm)
ominaisuudet General Purpose
Koko / ulottuvuus 0.382" L x 0.209" W (9.70mm x 5.30mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.358" (9.10mm)