Koti Tuoteseloste kondensaattorit Mica ja PTFE-kondensaattorit CD10ED620FO3F
Cornell Dubilier Electronics (CDE) CD10ED620FO3F
Osa numero
CD10ED620FO3F
Valmistaja
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus
CAP MICA 62PF 1% 500V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Mica ja PTFE-kondensaattorit
    1.35150/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CD10ED620FO3F
Osan tila Active
kapasitanssi 62pF
Toleranssi ±1%
Jännite - Nimellisjännite 500V
Dielektrinen materiaali Mica
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial
Lyijyväli 0.142" (3.60mm)
ominaisuudet General Purpose
Koko / ulottuvuus 0.370" L x 0.189" W (9.40mm x 4.80mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.339" (8.60mm)