Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 381LX331M400A032
Cornell Dubilier Electronics (CDE) 381LX331M400A032
Osa numero
381LX331M400A032
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
    2.91500/pcs
  • 10 pcs
    2.62250/pcs
Tuoteparametri
Osa numero 381LX331M400A032
Osan tila Active
kapasitanssi 330µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 400V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.4A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 1.378" Dia (35.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.457" (37.00mm)