Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 381LR331M400A022
Cornell Dubilier Electronics (CDE) 381LR331M400A022
Osa numero
381LR331M400A022
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
    2.95500/pcs
  • 10 pcs
    2.65800/pcs
Tuoteparametri
Osa numero 381LR331M400A022
Osan tila Active
kapasitanssi 330µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 400V
ESR (Equivalent Series Resistance) 402 mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.71A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 2.44A @ 20kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 1.378" Dia (35.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.260" (32.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can - Snap-In
Liittyvät tuotteet
381LR331M400A022
Valmistaja: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Kuvaus: CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP