Koti Tuoteseloste Potentiometrit, muuttujaresistorit Trimmeripotentiometrit CT94EY103
Copal Electronics Inc. CT94EY103
Osa numero
CT94EY103
Kuvaus
TRIMMER 10K OHM 0.5W TH
Tuoteparametri
Osa numero CT94EY103
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 10k
Teho (wattia) 0.5W, 1/2W
Toleranssi ±10%
Lämpötilan kerroin ±100ppm/°C
Vuorojen määrä 18
Säätötyyppi Top Adjustment
Lopetustyyli PC Pins
Koko / ulottuvuus Square - 0.378" L x 0.189" W x 0.378" H (9.60mm x 4.80mm x 9.60mm)