Koti Tuoteseloste Potentiometrit, muuttujaresistorit Trimmeripotentiometrit CT94EP503
Copal Electronics Inc. CT94EP503
Osa numero
CT94EP503
Valmistaja
Copal Electronics Inc.
Kuvaus
TRIMMER 50K OHM 0.5W TH
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Trimmeripotentiometrit
Copal Electronics Inc
    0.78000/pcs
  • 10 pcs
    0.68850/pcs
  • 25 pcs
  • 50 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero CT94EP503
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 50k
Teho (wattia) 0.5W, 1/2W
Toleranssi ±10%
Lämpötilan kerroin ±100ppm/°C
Vuorojen määrä 18
Säätötyyppi Side Adjustment
Vastusmateriaali Cermet
Asennustyyppi Through Hole
Lopetustyyli PC Pins
Koko / ulottuvuus Square - 0.378" L x 0.378" W x 0.189" H (9.60mm x 9.60mm x 4.80mm)