| Osa numero | CS-7-14MB |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Piiri | SP4T |
| Sijoitusten määrä | 4 |
| Nykyinen arvostelu | 100mA |
| Jännitearvot | 5VDC |
| Toimilaitteen tyyppi | Rotary for Tool |
| Toimilaitteen taso | Flush, Recessed |
| Yhteysmateriaali | Copper Alloy |
| Yhteyden lopettaminen | Gold |
| Korkeus yli hallituksen | 0.148" (3.75mm) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Lopetustyyli | Gull Wing |
| Piki | 0.100" (2.54mm), Full |
| Pestävä | Yes |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Connor-Winfield
Kuvaus: CRYSTAL 114.2850MHZ 18PF SMD
Varastossa: 8000
Valmistaja: Connor-Winfield
Kuvaus: CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
Varastossa: 2000
Valmistaja: Connor-Winfield
Kuvaus: CRYSTAL 114.2850MHZ 18PF SMD
Varastossa: 16000
Valmistaja: Connor-Winfield
Kuvaus: CRYSTAL 114.2850MHZ 18PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Connor-Winfield
Kuvaus: CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Connor-Winfield
Kuvaus: CRYSTAL 54.0000MHZ 8PF SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Connor-Winfield
Kuvaus: CER RES 114.2850MHZ SMD
Varastossa: 0