comchip technology corporation leads in the design and manufacture of smd discrete semiconductors. with innovative research and patented manufacturing capabilities, comchip offers bridge rectifiers, fast efficient rectifiers, switching diodes, zener diodes, schottky diodes, tvs and esd surge protectors.
| Osa numero | CZRQR22VB-HF |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Jännite - Zener (Nom) (Vz) | 22V |
| Toleranssi | ±3% |
| Teho - Max | 125mW |
| Impedanssi (maksimi) (Zzt) | 55 Ohm |
| Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr | 100nA @ 17V |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos | 900mV @ 10mA |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 0402 (1006 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | 0402/SOD-923F |
Valmistaja: Comchip Technology
Kuvaus: DIODE ZENER 18V 125MW 0402
Varastossa: 10000
Valmistaja: Comchip Technology
Kuvaus: DIODE ZENER 10V 125MW 0402
Varastossa: 0
Valmistaja: Comchip Technology
Kuvaus: DIODE ZENER 11V 125MW 0402
Varastossa: 0
Valmistaja: Comchip Technology
Kuvaus: DIODE ZENER 12V 125MW 0402
Varastossa: 0
Valmistaja: Comchip Technology
Kuvaus: DIODE ZENER 13V 125MW 0402
Varastossa: 0
Valmistaja: Comchip Technology
Kuvaus: DIODE ZENER 15V 125MW 0402
Varastossa: 0
Valmistaja: Comchip Technology
Kuvaus: DIODE ZENER 16V 125MW 0402
Varastossa: 0
Valmistaja: Comchip Technology
Kuvaus: DIODE ZENER 20V 125MW 0402
Varastossa: 0
Valmistaja: Comchip Technology
Kuvaus: DIODE ZENER 22V 125MW 0402
Varastossa: 0
Valmistaja: Comchip Technology
Kuvaus: ZENER DIODES 2.4V 125MW 0402C
Varastossa: 0