Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit CPDT6-24V4
Comchip Technology CPDT6-24V4
Osa numero
CPDT6-24V4
Kuvaus
TVS DIODE 24VWM 47VC SOT23-6
Comchip Technology
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero CPDT6-24V4
Osan tila Obsolete
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat -
Kaksisuuntaiset kanavat 4
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 24V
Jännite - erittely (min) 25V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 47V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1A (8/20µs)
Teho - huippukulma 47W