comchip technology corporation leads in the design and manufacture of smd discrete semiconductors. with innovative research and patented manufacturing capabilities, comchip offers bridge rectifiers, fast efficient rectifiers, switching diodes, zener diodes, schottky diodes, tvs and esd surge protectors.
| Osa numero | CDBZ0130R-HF |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Diodityyppi | Schottky |
| Jännite - DC taakse (Vr) (Max) | 30V |
| Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) | 100mA |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos | 460mV @ 10mA |
| Nopeus | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Käänteinen palautusaika (trr) | - |
| Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr | 300nA @ 10V |
| Kapasitanssi @ Vr, F | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 0201 (0603 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | 0201 (0603 Metric) |
| Käyttölämpötila - liitäntä | -40°C ~ 150°C |
Valmistaja: Comchip Technology
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 60V 10A TO277
Varastossa: 5000
Valmistaja: Comchip Technology
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 100V 30A SMC
Varastossa: 3000
Valmistaja: Comchip Technology
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 45V 10A SMC
Varastossa: 3000
Valmistaja: Comchip Technology
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 200V 10A TO277
Varastossa: 15000
Valmistaja: Comchip Technology
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 30V 100MA 0201
Varastossa: 110000
Valmistaja: Comchip Technology
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 30V 100MA 0201
Varastossa: 10000
Valmistaja: Comchip Technology
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 200V 20A TO277
Varastossa: 0
Valmistaja: Comchip Technology
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 200V 10A TO277
Varastossa: 0
Valmistaja: Comchip Technology
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 60V 10A TO277
Varastossa: 0