Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit ATV30C161JB-HF
Comchip Technology ATV30C161JB-HF
Osa numero
ATV30C161JB-HF
Kuvaus
TVS DIODE 160VWM 259VC DO214AB
Tuoteparametri
Osa numero ATV30C161JB-HF
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat -
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 160V
Jännite - erittely (min) 178V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 259V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.58A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)