comchip technology corporation leads in the design and manufacture of smd discrete semiconductors. with innovative research and patented manufacturing capabilities, comchip offers bridge rectifiers, fast efficient rectifiers, switching diodes, zener diodes, schottky diodes, tvs and esd surge protectors.
| Osa numero | ACURA107-HF |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Diodityyppi | Schottky |
| Jännite - DC taakse (Vr) (Max) | 1000V |
| Nykyinen - keskiarvo korjattu (Io) | 1A |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (maksimi) @ Jos | 1.7V @ 1A |
| Nopeus | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Käänteinen palautusaika (trr) | 75ns |
| Nykyinen - taaksepäin vuoto @ Vr | 5µA @ 1000V |
| Kapasitanssi @ Vr, F | 15pF @ 4V, 1MHz |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | DO-214AC, SMA |
| Toimittajan laitepaketti | DO-214AC (SMA) |
| Käyttölämpötila - liitäntä | -55°C ~ 150°C |
Valmistaja: Comchip Technology
Kuvaus: DIODE GEN PURP 1KV 1A 1206
Varastossa: 6000
Valmistaja: Comchip Technology
Kuvaus: DIODE GEN PURP 600V 1A 1206
Varastossa: 3000
Valmistaja: Comchip Technology
Kuvaus: DIODE GEN PURP 400V 1A 1206
Varastossa: 3000
Valmistaja: Comchip Technology
Kuvaus: DIODE GEN PURP 800V 1A 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: Comchip Technology
Kuvaus: DIODE GEN PURP 200V 1A 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: Comchip Technology
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 1000V 1A DO214AC
Varastossa: 0