Koti Tuoteseloste kytkimet Liukukytkimet SS22F11AE7Z
C&K SS22F11AE7Z
Osa numero
SS22F11AE7Z
Tuoteparametri
Osa numero SS22F11AE7Z
Kuvaus: CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Kuvaus: CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Valmistaja: Micro Commercial Co
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 20V 2A DO214AC
SS22-E3/52T
Valmistaja: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 20V 2A DO214AA
SS22/1
SS22
Valmistaja: Fairchild/ON Semiconductor