Koti Tuoteseloste kytkimet Taktiset kytkimet PTS645TJL73LFS
C&K PTS645TJL73LFS
Osa numero
PTS645TJL73LFS
Valmistaja
C&K
Kuvaus
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Taktiset kytkimet
C&K
Tuoteparametri
Osa numero PTS645TJL73LFS
Osan tila Active
Piiri SPST-NO
Kytkintoiminto Off-Mom
Ota yhteyttä Rating @ Voltage 0.05A @ 12VDC
Toimilaitteen tyyppi Plunger for Cap
Asennustyyppi Through Hole
Toimilaitteen korkeus pois piirilevystä, pystysuora 7.30mm
Toimilaitteen pituus, oikea kulma -
Toimilaitteen suunta Top Actuated
Lopetustyyli PC Pin
ääriviivat 6.00mm x 6.00mm