Koti Tuoteseloste Prototyyppituotteet Adapter, Breakout-kortit FPC050P030
Chip Quik Inc. FPC050P030
Osa numero
FPC050P030
Valmistaja
Chip Quik Inc.
Kuvaus
FPC/FFC SMT CONNECTOR 0.5 MM PIT
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Adapter, Breakout-kortit
Chip Quik Inc
Tuoteparametri
Osa numero FPC050P030
Osan tila Active
Proto Board tyyppi SMD to DIP
Paketti hyväksytään FPC Connector
Sijoitusten määrä 30
Piki 0.020" (0.50mm)
Hallituksen paksuus 0.062" (1.57mm) 1/16"
materiaali FR4 Epoxy Glass
Koko / ulottuvuus 0.900" x 1.550" (22.86mm x 39.37mm)