| Osa numero | BU426 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Transistorityyppi | NPN |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | 6A |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 375V |
| Vce-kylläisyys (Max) @ Ib, Ic | 1.5V @ 500mA, 2.5A |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max) | - |
| DC Virranotto (hFE) (Min) @ Ic, Vce | - |
| Teho - Max | 115W |
| Taajuus - Siirtyminen | - |
| Käyttölämpötila | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | TO-218-3 |
| Toimittajan laitepaketti | TO-218 |
Valmistaja: Mueller Electric Co
Kuvaus: PLUNGER CLIP BLACK 10A 2.50"
Varastossa: 63
Valmistaja: Mueller Electric Co
Kuvaus: PLUNGER CLIP SAFETY RED 2.23"
Varastossa: 589
Valmistaja: Mueller Electric Co
Kuvaus: PLUNGER CLIP SAFETY BLACK 2.23"
Varastossa: 2733
Valmistaja: Mueller Electric Co
Kuvaus: PLUNGER CLIP BLACK 10A 1.75"
Varastossa: 2474
Valmistaja: Mueller Electric Co
Kuvaus: PLUNGER CLIP RED 10A 2.50"
Varastossa: 158