| Osa numero | 2N4427 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Transistorityyppi | NPN |
| Jännite - keräilijän lähettimen jakautuminen (maksimi) | 20V |
| Taajuus - Siirtyminen | 500MHz |
| Melu Kuva (dB Typ @ f) | - |
| Saada | 10dB |
| Teho - Max | 1W |
| DC Virranotto (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 10 @ 100mA, 5V |
| Nykyinen - Collector (Ic) (Max) | 400mA |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | TO-205AD, TO-39-3 Metal Can |
| Toimittajan laitepaketti | TO-39 |