| Osa numero | 2N4340 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Transistorityyppi | N-Channel JFET |
| Taajuus | 1kHz |
| Saada | - |
| Jännite - testi | 15V |
| Nykyinen arvostelu | - |
| Melu Kuva | 1dB |
| Nykyinen - Testi | - |
| Teho - lähtö | - |
| Jännite - Nimellisjännite | 50V |
| Pakkaus / kotelo | TO-206AA, TO-18-3 Metal Can |
| Toimittajan laitepaketti | TO-18 |