| Osa numero | PS7141-2B |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Piiri | DPST (2 Form B) |
| Tulostyyppi | AC, DC |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi) | 30 Ohm |
| Kuormitusvirta | 150mA |
| Jännite - Syöttö | 1.2VDC |
| Jännite - Kuormitus | 0 ~ 400 V |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Lopetustyyli | PC Pin |
| Pakkaus / kotelo | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-DIP |
| Releetyyppi | Relay |
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC BATT MONITOR 1-2CELL 8TSSOP
Varastossa: 0
Valmistaja: Microchip Technology
Kuvaus: IC BATTERY MONITOR LI-ION 8TSSOP
Varastossa: 0