| Osa numero | HSMS-2829-TR1G |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Diodityyppi | Schottky - Cross Over |
| Jännite - Peak Reverse (Max) | 15V |
| Nykyinen - Max | 1A |
| Kapasitanssi @ Vr, F | 1pF @ 0V, 1MHz |
| Resistance @ Jos, F | 12 Ohm @ 5mA, 1MHz |
| Tehonsyöttö (maksimi) | - |
| Käyttölämpötila | 150°C (TJ) |
| Pakkaus / kotelo | TO-253-4, TO-253AA |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-143-4 |
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 15V 350MA SOT-23
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 15V 350MA SOT-23
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 15V 350MA SOT-23
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 15V 350MA SOT-23
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 15V 750MA SOT-323
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 15V 350MA SOT-23
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 15V 350MA SOT-23
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 15V 350MA SOT-23
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 15V 350MA SOT-23
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 15V 750MA SOT-323
Varastossa: 0