| Osa numero | HSMS-280F-TR2G |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Diodityyppi | Schottky - 1 Pair Common Cathode |
| Jännite - Peak Reverse (Max) | 70V |
| Nykyinen - Max | 1A |
| Kapasitanssi @ Vr, F | 2pF @ 0V, 1MHz |
| Resistance @ Jos, F | 35 Ohm @ 5mA, 1MHz |
| Tehonsyöttö (maksimi) | - |
| Käyttölämpötila | 150°C (TJ) |
| Pakkaus / kotelo | SC-70, SOT-323 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-323 |
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 15V 350MA SOT-23
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 15V 350MA SOT-23
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 15V 350MA SOT-23
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 15V 350MA SOT-23
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 15V 750MA SOT-323
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 15V 350MA SOT-23
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 15V 350MA SOT-23
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 15V 350MA SOT-23
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 15V 350MA SOT-23
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 15V 750MA SOT-323
Varastossa: 0