| Osa numero | HLMP-2835 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Green (x 2) |
| Aallonpituus - huippu | 565nm |
| kokoonpano | Bar - 2 High, DIP |
| nykyinen | 20mA |
| Millicandela Rating | 50mcd |
| Katselukulma | - |
| Linssityyppi | - |
| Objektiivin tyyli / koko | Rectangle with Flat Top, 19.05mm x 3.81mm |
| Jännitearvot | 2.2V |
| Asennustyyppi | Through Hole |