Koti Tuoteseloste Eristeet Optoisolaattorit - transistori, aurinkosähkön tuotanto HCPL-2530-020E
Broadcom Limited HCPL-2530-020E
Osa numero
HCPL-2530-020E
Valmistaja
Broadcom Limited
Kuvaus
OPTOISO 5KV 2CH TRANSISTOR 8DIP
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Optoisolaattorit - transistori, aurinkosähkön tuotanto
Broadcom Limited
Tuoteparametri
Osa numero HCPL-2530-020E
Osan tila Active
Kanavien määrä 2
Jännite - eristäminen 5000Vrms
Nykyinen siirtosuhde (min) 7% @ 16mA
Nykyinen siirtosuhde (maksimi) 50% @ 16mA
Kytke päälle / pois päältä (Typ) 200ns, 1.3µs
Nousu / laskuaika (Typ) -
Syötteen tyyppi DC
Tulostyyppi Transistor
Jännite - ulostulo (maksimi) 20V
Nykyinen - lähtö / kanava 8mA
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 1.5V
Nykyinen - DC eteenpäin (jos) (maksimi) 25mA
Vce-kylläisyys (maksimi) -
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo 8-DIP (0.300", 7.62mm)