| Osa numero | ASML-5829-TR2G |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Diodityyppi | Pin + Schottky 1 Pair Series Connection |
| Jännite - Peak Reverse (Max) | 128V, 22V |
| Nykyinen - Max | 1A |
| Kapasitanssi @ Vr, F | 0.375pF @ 5V, 1MHz |
| Resistance @ Jos, F | 2.5 Ohm @ 5mA, 100MHz |
| Tehonsyöttö (maksimi) | - |
| Käyttölämpötila | 150°C (TJ) |
| Pakkaus / kotelo | SC-70, SOT-323 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-323 |