| Osa numero | AMMP-6532-TR2G |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Taajuus | 20GHz ~ 32GHz |
| P1dB | - |
| Saada | 13dB |
| Melu Kuva | 3dB |
| RF-tyyppi | DBS, LMDS, VSAT |
| Jännitteensyöttö | 3 V ~ 5 V |
| Nykyinen - tarjonta | 90mA |
| Testitaajuus | 22GHz |
| Pakkaus / kotelo | 8-QFN |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SMD (5x5) |
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: IC AMP GP HI PWR 6-20GHZ 8-SMD
Varastossa: 92
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: IC MMIC AMP HGA 6-20GHZ 8SMD
Varastossa: 63
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: IC AMP GP HI PWR 6-20GHZ 8-SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: IC AMP GP HI PWR 6-20GHZ 8-SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: IC MMIC AMP HGA 6-20GHZ 8SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: IC MMIC AMP HGA 6-20GHZ 8SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: IC MMIC TWA PHEMT 30-40GHZ 8SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: IC MMIC TWA PHEMT 30-40GHZ 8SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: IC MMIC TWA PHEMT 30-40GHZ 8SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Broadcom Limited
Kuvaus: 8-24 GHZ FREQ MULTIPLIER X2 SMD
Varastossa: 159