Koti Tuoteseloste vastukset Kiertovastus - pintaliitos CRL0603-FW-R680ELF
Bourns Inc. CRL0603-FW-R680ELF
Osa numero
CRL0603-FW-R680ELF
Kuvaus
RES SMD 0.68 OHM 1% 1/10W 0603
Tuoteparametri
Osa numero CRL0603-FW-R680ELF
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 0.68
Toleranssi ±1%
Teho (wattia) 0.1W, 1/10W
Sävellys Thick Film
ominaisuudet -
Lämpötilan kerroin ±200ppm/°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Pakkaus / kotelo 0603 (1608 Metric)
Toimittajan laitepaketti 0603
Koko / ulottuvuus 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.022" (0.55mm)