| Osa numero | 78F2R2K |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 2.2µH |
| Toleranssi | ±10% |
| Nykyinen arvostelu | 395mA |
| Nykyinen - kylläisyys | - |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 280 mOhm Max |
| Q @ Freq | 50 @ 7.9MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 110MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Taajuus - testi | 7.9MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Axial |
| Toimittajan laitepaketti | Axial |
| Koko / ulottuvuus | 0.110" Dia x 0.280" L (2.79mm x 7.11mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |