bivar, inc. is a leading specialty manufacturer of enclosure hardware, led indication, and led lighting products and solutions that enhance the value of high technology. bivar's products display practicality and are designed to meet the increased demand for new technology across a growing range of applications.
| Osa numero | SMTL4-RGY |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Green, Red, Yellow |
| kokoonpano | Common Anode |
| Objektiivin väri | Colorless |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Clear |
| Millicandela Rating | 40mcd Green, 36mcd Red, 16mcd Yellow |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Flat Top, 2.40mm |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 1.9V Green, 1.85V Red, 1.9V Yellow |
| Nykyinen - Testi | 20mA Green, 20mA Red, 20mA Yellow |
| Katselukulma | 120° |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Aallonpituus - hallitseva | 570nm Green, 640nm Red, 585nm Yellow |
| Aallonpituus - huippu | - |
| ominaisuudet | - |
| Pakkaus / kotelo | 4-PLCC |
| Toimittajan laitepaketti | 4-PLCC |
| Koko / ulottuvuus | 3.20mm L x 2.80mm W |
| Korkeus (maksimi) | 2.05mm |
Valmistaja: PUI Audio, Inc.
Kuvaus: AUDIO MAGNETIC XDCR 2-5V SMD
Varastossa: 6000
Valmistaja: PUI Audio, Inc.
Kuvaus: AUDIO MAGNETIC XDCR 2-4V SMD
Varastossa: 3000
Valmistaja: PUI Audio, Inc.
Kuvaus: AUDIO MAGNETIC XDCR 2-4V SMD
Varastossa: 20000
Valmistaja: PUI Audio, Inc.
Kuvaus: AUDIO MAGNETIC XDCR 2-4V SMD
Varastossa: 2000
Valmistaja: PUI Audio, Inc.
Kuvaus: AUDIO MAGNETIC XDCR 2-4V SMD
Varastossa: 18000
Valmistaja: PUI Audio, Inc.
Kuvaus: AUDIO MAGNETIC XDCR 2-4V SMD
Varastossa: 0