bivar, inc. is a leading specialty manufacturer of enclosure hardware, led indication, and led lighting products and solutions that enhance the value of high technology. bivar's products display practicality and are designed to meet the increased demand for new technology across a growing range of applications.
| Osa numero | SMTL4-BC-RB |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Blue, Red |
| kokoonpano | Independent |
| Objektiivin väri | Colorless |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Clear |
| Millicandela Rating | 50mcd Blue, 36mcd Red |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Flat Top, 2.40mm |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 3.3V Blue, 1.85V Red |
| Nykyinen - Testi | 20mA Blue, 20mA Red |
| Katselukulma | 120° |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Aallonpituus - hallitseva | 466nm Blue, 640nm Red |
| Aallonpituus - huippu | - |
| ominaisuudet | - |
| Pakkaus / kotelo | 4-PLCC |
| Toimittajan laitepaketti | 4-PLCC |
| Koko / ulottuvuus | 3.20mm L x 2.80mm W |
| Korkeus (maksimi) | 2.05mm |
Valmistaja: Bivar Inc.
Kuvaus: LED SUP BLUE 470NM WTR CLR PLCC2
Varastossa: 2000