bivar, inc. is a leading specialty manufacturer of enclosure hardware, led indication, and led lighting products and solutions that enhance the value of high technology. bivar's products display practicality and are designed to meet the increased demand for new technology across a growing range of applications.
| Osa numero | SMTL2-SPGC |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Green |
| kokoonpano | - |
| Objektiivin väri | Colorless |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Clear |
| Millicandela Rating | 570mcd |
| Objektiivin tyyli / koko | Round with Flat Top |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 3.3V |
| Nykyinen - Testi | 20mA |
| Katselukulma | 120° |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Aallonpituus - hallitseva | 525nm |
| Aallonpituus - huippu | - |
| ominaisuudet | - |
| Pakkaus / kotelo | 2-PLCC |
| Toimittajan laitepaketti | 2-PLCC |
| Koko / ulottuvuus | 3.20mm L x 2.80mm W |
| Korkeus (maksimi) | 2.10mm |
Valmistaja: Bivar Inc.
Kuvaus: LED SUP BLUE 470NM WTR CLR PLCC2
Varastossa: 2000