bivar, inc. is a leading specialty manufacturer of enclosure hardware, led indication, and led lighting products and solutions that enhance the value of high technology. bivar's products display practicality and are designed to meet the increased demand for new technology across a growing range of applications.
| Osa numero | SM0605BC-R/B |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Väri | Blue, Red |
| kokoonpano | Independent |
| Objektiivin väri | Colorless |
| Objektiivin läpinäkyvyys | Clear |
| Millicandela Rating | 145mcd Blue, 225mcd Red |
| Objektiivin tyyli / koko | Rectangle with Flat Top, 1.50mm x 1.00mm |
| Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) | 3.3V Blue, 2V Red |
| Nykyinen - Testi | 20mA Blue, 20mA Red |
| Katselukulma | 120° |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Aallonpituus - hallitseva | 470nm Blue, 625nm Red |
| Aallonpituus - huippu | 468nm Blue, 630nm Red |
| ominaisuudet | - |
| Pakkaus / kotelo | 0605 (1613 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | 0605 |
| Koko / ulottuvuus | 1.60mm L x 1.50mm W |
| Korkeus (maksimi) | 0.70mm |
Valmistaja: Omron Automation and Safety
Kuvaus: M12 PLASTIC CONDUIT PLUG
Varastossa: 0
Valmistaja: Ametherm
Kuvaus: NTC THERMISTOR 10K OHM 10% 0603
Varastossa: 0