Koti Tuoteseloste optoelektroniikka Optics - kevytputket PLPC1-10MM
Bivar Inc. PLPC1-10MM
Osa numero
PLPC1-10MM
Valmistaja
Bivar Inc.
Kuvaus
LIGHT PIPE PNL MNT 1MM RND 10MM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Optics - kevytputket
Bivar Inc
    0.80000/pcs
  • 10 pcs
    0.70750/pcs
  • 25 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero PLPC1-10MM
Osan tila Active
Väri Clear
kokoonpano Single
Tyyppi Rigid
Asennustyyppi Panel Mount, Press Fit, Front
Objektiivin tyyli Round with Flat Top
Objektiivin koko 1.3mm