| Osa numero | SC32-101 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 100µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 290mA |
| Nykyinen - kylläisyys | 220mA |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 3.2 Ohm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 1kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.150" L x 0.130" W (3.80mm x 3.30mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.094" (2.40mm) |