| Osa numero | SC31-2R2 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | - |
| induktanssi | 2.2µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 1.6A |
| Nykyinen - kylläisyys | 790mA |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 100 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 1MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.150" L x 0.130" W (3.80mm x 3.30mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.071" (1.80mm) |