| Osa numero | 3AP 12 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Sulaketyyppi | Cartridge, Glass |
| Nykyinen arvostelu | 12A |
| Jännitearvot - AC | 125V |
| Jännitearvot - DC | - |
| Vasteaika | Fast |
| Pakkaus / kotelo | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Breaking Capacity @ Nimellisjännite | 10kA |
| Sulaminen I²t | 501 |
| hyväksynnät | CE, CSA, PSE, UL |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Väri | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.272" Dia x 1.280" L (6.90mm x 32.50mm) |
Valmistaja: Everlight Electronics Co Ltd
Kuvaus: LED ORANGE CLEAR
Varastossa: 0
Valmistaja: Everlight Electronics Co Ltd
Kuvaus: LED YELLOW CLEAR
Varastossa: 0
Valmistaja: Everlight Electronics Co Ltd
Kuvaus: LED RED CLEAR
Varastossa: 0