Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Varistorit, MOVit VCAS121030S620DP
AVX Corporation VCAS121030S620DP
Osa numero
VCAS121030S620DP
Valmistaja
AVX Corporation
Kuvaus
VARISTOR 41V 300A 1210
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Varistorit, MOVit
AVX Corporation
Tuoteparametri
Osa numero VCAS121030S620DP
Osan tila Active
Varistorin jännite (min) 36.9V
Varistorin jännite (tyypin) 41V
Varistorin jännite (maksimi) 45.1V
Nykyinen - Surge 300A
energia 1.9J
Piirien määrä 1
Suurin AC-jännite 21VAC
Suurin DC Volts 30VDC
Kapasitanssi @ Taajuus 1500pF @ 1kHz
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TA)