Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Varistorit, MOVit VCAS06AP182R0LAT1A
AVX Corporation VCAS06AP182R0LAT1A
Osa numero
VCAS06AP182R0LAT1A
Valmistaja
AVX Corporation
Kuvaus
VARISTOR 175V 2A 0603
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Varistorit, MOVit
AVX Corporation
Tuoteparametri
Osa numero VCAS06AP182R0LAT1A
Osan tila Active
Varistorin jännite (min) 150V
Varistorin jännite (tyypin) 175V
Varistorin jännite (maksimi) 200V
Nykyinen - Surge 2A
energia 0.03J
Piirien määrä -
Suurin AC-jännite 13VAC
Suurin DC Volts 18VDC
Kapasitanssi @ Taajuus 2pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C