| Osa numero | VC15MA0160KBA |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Varistorin jännite (min) | 22.05V |
| Varistorin jännite (tyypin) | 24.5V |
| Varistorin jännite (maksimi) | 26.95V |
| Nykyinen - Surge | 1.2kA |
| energia | 5.8J |
| Piirien määrä | 1 |
| Suurin AC-jännite | 14VAC |
| Suurin DC Volts | 16VDC |
| Kapasitanssi @ Taajuus | 11000pF @ 1kHz |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCV |
| Pakkaus / kotelo | 2220 (5750 Metric) |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 24.5V 1.2KA 2220
Varastossa: 2500
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 47V 1.2KA 2220
Varastossa: 0