| Osa numero | VC121085S151DP |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Varistorin jännite (min) | 90V |
| Varistorin jännite (tyypin) | 100V |
| Varistorin jännite (maksimi) | 110V |
| Nykyinen - Surge | 250A |
| energia | 2.0J |
| Piirien määrä | 1 |
| Suurin AC-jännite | 60VAC |
| Suurin DC Volts | 85VDC |
| Kapasitanssi @ Taajuus | 275pF @ 1kHz |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCV |
| Pakkaus / kotelo | 1210 (3225 Metric) |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 34.5V 300A 1210
Varastossa: 7000
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 41V 280A 1210
Varastossa: 4000
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 62V 220A 1210
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 41V 220A 1210
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 41V 280A 1210
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 25.5V 500A 1210
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 41V 220A 1210
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 25.5V 500A 1210
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 34.5V 300A 1210
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 41V 280A 1210
Varastossa: 0