| Osa numero | VC120618D400DP |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Varistorin jännite (min) | 22.95V |
| Varistorin jännite (tyypin) | 25.5V |
| Varistorin jännite (maksimi) | 28.05V |
| Nykyinen - Surge | 150A |
| energia | 0.40J |
| Piirien määrä | 1 |
| Suurin AC-jännite | 13VAC |
| Suurin DC Volts | 18VDC |
| Kapasitanssi @ Taajuus | 900pF @ 1kHz |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount, MLCV |
| Pakkaus / kotelo | 1206 (3216 Metric) |
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 5V 150A 1206
Varastossa: 5000
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 8.5V 40A 1206
Varastossa: 3000
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 5V 150A 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 5V 40A 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 5V 40A 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 18.5V 40A 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 5V 40A 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 8.5V 150A 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 8.5V 40A 1206
Varastossa: 0
Valmistaja: AVX Corporation
Kuvaus: VARISTOR 8.5V 150A 1206
Varastossa: 0